SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ ÇALIŞTAYI

Yerel Yönetimlerde İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri Komisyon Toplantısı Yapıldı

Yerel yönetimlerde İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinin daha etkin, verimli yürütülmesinin sağlanması, mevzuat ve bilgi eksikliğinin iyi uygulama örnekleri ile görülerek daha güvenli iş yerlerinin oluşturulması amacıyla Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği ile Bursa Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde bir sempozyum gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Sempozyum programının içeriği ve konuşmacıların belirlenmesi için bir komisyon kurulması düşünülmüş ve üye belediyelere çağrıda bulunulmuştur. Yapılan çağrıya İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Edirne Belediyesi, Yalova Belediyesi, Osmaniye Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi ve Malkara Belediyesinden geri dönüş yapılmış olup oluşturulan komisyon toplantısı Bursa’da Ördekli Kültür Merkezinde yapıldı.

Toplantı kararları üye belediyeler ile paylaşılacak olup gerçekleştirilmesi planlanan sempozyum ile ilgili resmi yazılar üye belediyelere ulaştırılacaktır.

http://www.skb.org.tr/yerel-yonetimlerde-is-sagligi-ve-guveligi-gunleri-komisyon-toplantisi-yapildi-s14143k/

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Follow by Email
Facebook
Twitter
YouTube
Pinterest
LinkedIn
Instagram
Telegram
VK